GDAŃSK ,ul. Elbląska 66

( tel  585588060)

GDYNIA ,ul. Morska 246

( tel 58 664 00 42 )


ZAMÓW JUŻ TERAZ I ODBIERZ CZĘŚCI JESZCZE DZIŚ

ELBLĄG Al.Tysiąclecia 1

( tel 58 236 89 13 )

WYSYŁKA 24h

lub odbiór osobisty

Formy płatności

Formy Płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

°              Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

°              Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych form płatności.

°              Płatność elektroniczna -Dzięki współpracy z PayU.pl udostępniamy również płatność przelewem zautomatyzowanym, przy którym nie ma konieczności wpisywania danych do przelewu oraz danych osobowych. Takie przelewy oferowane są dla następujących przelewów i banków:

- mTransfer - mBank

- iPKO

- Inteligo

- Santander Przelew24

- Alior Bank

- T-Mobile Usługi Bankowe

- City Handlowy

- Bank Pekao

- Millenium - Płatności Internetowe

- BNP Paribas

- BOŚ Paribas

- Get In Bank

- Noble Bank

- Pailink IDEA

- Bank Nowy BFG S.A.

- CréditAgricole

- Banki Spółdzielcze

- Plus Bank

- Nest Bank

 

Pełna lista kanałów płatności zajduje się na stronie:

https://www.payu.pl/sites/pl_payu/files/downloads/lista_kanalow_platnosci_7.pdf?20200309091255

 

°              Płatność kartą kredytową - Płatność kartą odbywa się za pośrednictwem serwisu PaYU.pl. Do obsługi transakcji zastosowano tam nowoczesne systemy zabezpieczeń - m.in. szyfrowanie SSL. Więcej o bezpieczeństwie dowiesz się z tej strony.

 

°              Po wybraniu płatności kartą i potwierdzeniu tej formy płatności kliknięciem w przycisk, zostaniesz przekierowany na zabezpieczoną SSL - em stronę autoryzacyjną Polcardu, gdzie zostaniesz poproszony o podanie danych Twojej karty płatniczej. W ten sposób transakcja odbywa się bezpośrednio między Tobą a Polcardem, poza sklepem BAGAZNIKI.PL. Połączenia z serwerem Polcardu nawiązywane są przy użyciu protokołów bezpiecznego połączenia SSL (Secure Socket Layer) z użyciem certyfikatu cyfrowego. Masz dzięki temu pewność, że podane przez Ciebie informacje pozna tylko Polcard.

               

°              W czasie autoryzacji będziesz poproszony o podanie kodu CVV2. Kod CVV to ostatni trzycyfrowy numer wydrukowany na pasku podpisu znajdującym się na odwrocie karty.

               

°              Po podaniu danych powrócisz po kilku sekundach na naszą stronę i będziesz mógł zapoznać się z wynikiem autoryzacji. Jeżeli autoryzacja się powiodła, zamówienie zostanie dokończone. W razie niepowodzenia autoryzacji, zamówienie zostanie anulowane. W takiej sytuacji prosimy o wyjaśnienie sprawy z instytucją odpowiedzialną za wydanie Twojej karty.

°              Płatność gotówką - przy odbiorze osobistym towaru w jednym z naszych sklepów stacjonarnych istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą.